Співпраця за схемою «дропшипінг»

Шановні відвідувачі нашого інтернет-магазину!

Скоріш за все, ви вже зустрічались з цим чудернацьким словом «дропшипінг» на сторінках інших сайтів. Можливо, вам цікаво дізнатись, що воно значить і «з чим його їдять». Впевнена, що наші майбутні співпрацівники у цій сфері бізнесу не будуть проти, якщо ми витратимо декілька хвилин, аби пояснити всім, про що саме йде мова.

Дропшипінг – це легко!

Дропшипінг – це вид роздрібної торгівлі з безліччю переваг для всіх її безпосередніх учасників. Трьома головними героями цього процесу виступають продавець, посередник (дропшипер) та покупець.

Посередник реалізує товари продавця, займаючись пошуком покупців та спілкуванням з ними. Дропшипер отримує різницю між гуртовою ціною продавця та роздрібною ціною, яку він самостійно встановить на товар.

Продавець бере на себе відповідальність за вирішення питань стосовно зберігання продукції та пересилання замовлень. Його зацікавленість полягає в загальному розповсюдженні інформації щодо його товарів серед потенційних клієнтів, яке в свою чергу гарантує йому дропшипер.

Покупець, співпрацюючи з посередником, заощаджує свій час, значно спрощує пошук необхідного товару та при цього не обов’язково переплачує за нього.

Як наслідок всі щасливі та задоволені – виходить такий собі економічний хепі-енд:)

Умови співробітництва

Якщо ви вже добре знаєтеся у дропшипінгу, будь-ласка, уважно ознайомтеся з нашими умовами спільної праці:

 • Оплата товару проводиться шляхом 100% передоплати безпосередньо посередником/покупцем, який здійснює переказ необхідної суми на банківську карту.
 • Роздрібна ціна, що встановлюється дропшипером на товар, не повинна бути нижчою за вартість продукту, що вказана на наших торгівельних ресурсах.
 • Повернення товару посередником можливе у випадку виявлення виробничого браку або неправильної комплектації замовлення (здійснюється за наш рахунок), а також протягом 14 днів з моменту придбання товару відповідно да ЗУ «Про захист прав споживачів» за умови збереження товарного вигляду та всіх ярликів (здійснюється за рахунок посередника або покупця за домовленістю між ними).
 • Зв'язок з покупцем встановлює лише дропшипер, не долучаючи до цієї справи продавця.
 • У міру можливості ми готові надати посередникам необхідні дані про наші товари (фото, характеристики тощо).

Для того, щоб стати нашим партнером за схемою «дропшипінг», будь-ласка, напишіть нам за адресою galantiya17@gmail.com, вказавши наступну інформацію:

 1. Ваші ПІБ, номер телефону та e-mail для вирішення робочих питань;
 2. Інтернет-ресурс, на якому плануєте реалізовувати нашу продукцію.

Менеджер нашого інтернет-магазину вийде з вами на зв'язок, аби обговорити додаткові деталі подальшої співпраці.

Дані, які необхідно вказувати підчас оформлення замовлення посередником

Обов’язково перевірте, чи вказали ви наступну інформацію:

 1. Примітка в коментарях про те, що це замовлення створюється посередником (вкажіть особисті дані);
 2. Назва товару або посилання на нього;
 3. Особливості різновиду продукції (колір, розмір, кількість тощо);
 4. Ціна товару, яку ми маємо отримати на карту;
 5. ПІБ, номер телефону та адресу отримувача.

 

Сподіваємося на продуктивну співпрацю!